kevin_

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  kevin
Leeftijd:  28
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  HattrickBelgium
Woonplaats:  Breendonk
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Nairo Alexander Quintana Rojas

Results
Punten:  810
Totaalranking:  56
Restbudget:  0
Jaarpunten:  2944 (842/623/289/807/383)
Jaarranking:  169
All-time Ranking (Punten):  436 (26366)
Laatst online op:  2018-10-13 21:29:01
Guestbookposts:  1
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 810

 
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit300150153045150300180
Wereldkampioenschap Tijdrijden1157015001001327000385
Wereldkampioenschap Wegrit8000650000000145
Paris-Tours0000010000000100
Ronde van Lombardije000000000000
Total22570165652513058420300810

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Voorjaarsklassiekers - Kuurne-Bruxelles-Kuurne 3
Giro d'Italia 53
2017 Overall Year Ranking 95
Autumn Classics 257
Vuelta a Espana 410
Spring Classics 526
Tour de France 809

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2013-02-22 09:02:22  |  kevin_

Nu niet meer!

2012-08-17 15:06:00  |  Spotje

Amai das hier leeg!!!!

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - November, 14th 2018 | 14:01:52