kevin_

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  kevin
Leeftijd:  28
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  HattrickBelgium
Woonplaats:  Breendonk
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Nairo Alexander Quintana Rojas

Results
Punten:  3580
Totaalranking:  208
Restbudget:  3
Jaarpunten:  2561 (842/623/289/807/0)
Jaarranking:  63
All-time Ranking (Punten):  442 (26366)
Laatst online op:  2018-09-17 16:48:25
Guestbookposts:  1
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 3580

Malaga (ITT)750412000000000199
Marbella - Caminito del Rey105040000000000145
Mijas - Alhaurín de la Torre301000000000000130
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara30000124500001869
Granada - Roquetas de Mar100000050000015
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor10500001250000077
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón007000174000028
Linares - Almadén000018050000023
Talavera de la Reina - La Covatilla00240274500000096
Salamanca - Bermillo de Sayago010000205000000125
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra000020500000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón000005002400029
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona00000500001000105
Cistierna - Les Praeres. Nava0000120801800000218
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga000070802400000174
Santillana del Mar - Torrelavega30001002002900000179
Getxo - Balcón de Bizkaia000020050000025
Ejea de los Caballeros - Lleida0400020050000065
Lleida - Andorra. Naturlandia0018095302900000172
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 00240707510500000274
Alcorcón - Madrid010000200500000125
Eindklassement020520500295415000001282
Total29041016922010326416724240100183580

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Voorjaarsklassiekers - Kuurne-Bruxelles-Kuurne 3
Giro d'Italia 53
2017 Overall Year Ranking 95
Autumn Classics 257
Vuelta a Espana 410
Spring Classics 526
Tour de France 809

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2013-02-22 09:02:22  |  kevin_

Nu niet meer!

2012-08-17 15:06:00  |  Spotje

Amai das hier leeg!!!!

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 08:44:17