sprintbig

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Marc
Leeftijd:  47
Geslacht: 
Land:  Nederland  
Ploeg:  DE KENNERS
Woonplaats: 
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Bram Tankink

Results
Punten:  3538
Totaalranking:  233
Restbudget:  11
Jaarpunten:  2835 (573/669/795/798/0)
Jaarranking:  811
All-time Ranking (Punten):  164 (33903)
Laatst online op:  2018-09-17 17:25:34
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 3538

Malaga (ITT)0000000000000
Marbella - Caminito del Rey10070000000000107
Mijas - Alhaurín de la Torre0010000240007500199
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara000124000000016
Granada - Roquetas de Mar0000000000000
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor005001275000000137
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón600000000000060
Linares - Almadén11000180500003000208
Talavera de la Reina - La Covatilla1030027450000000112
Salamanca - Bermillo de Sayago00100205240005000199
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra1000205000000035
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón1000050240000039
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona100005000000100115
Cistierna - Les Praeres. Nava60300120800000000290
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga5018070800000000218
Santillana del Mar - Torrelavega1000200000000030
Getxo - Balcón de Bizkaia1000200000000030
Ejea de los Caballeros - Lleida1004020024000700101
Lleida - Andorra. Naturlandia224095300000000151
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 147070750000000166
Alcorcón - Madrid100100200400005000220
Eindklassement210802050029500000001105
Total7061764101032641237240021201003538

WielerpronoPlus Gebruiker Commentaar bij selectie:

Ambitie: e plaats.
Commentaar:

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 136
Vuelta a Espana 343
2017 Overall Year Ranking 385
Tour de France 861
Spring Classics 925
Giro d'Italia 1370

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2008-03-29 22:38:29  |  tomasvk

see you in hell marcske
!!

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 15:13:15