sprintbig

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Marc
Leeftijd:  47
Geslacht: 
Land:  Nederland  
Ploeg:  DE KENNERS
Woonplaats: 
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Bram Tankink

Results
Punten:  551
Totaalranking:  709
Restbudget:  0
Jaarpunten:  3095 (573/669/795/798/260)
Jaarranking:  77
All-time Ranking (Punten):  163 (33903)
Laatst online op:  2018-10-14 12:17:01
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 551

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit001500150015030075
Wereldkampioenschap Tijdrijden00150001002027000207
Wereldkampioenschap Wegrit233106500000000119
Paris-Tours0000000000000
Ronde van Lombardije15000000000000150
Total1733116565025020420300551

WielerpronoPlus Gebruiker Commentaar bij selectie:

Ambitie: 1 e plaats.
Commentaar:

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 136
Vuelta a Espana 343
2017 Overall Year Ranking 385
Tour de France 861
Spring Classics 925
Giro d'Italia 1370

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2008-03-29 22:38:29  |  tomasvk

see you in hell marcske
!!

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - November, 16th 2018 | 02:39:39