Marcelo

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Jelle
Leeftijd:  23
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  De Elite
Woonplaats:  Herzele
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Stybar

Results
Punten:  236
Totaalranking:  1114
Restbudget:  19
Jaarpunten:  2969 (582/635/757/883/112)
Jaarranking:  147
All-time Ranking (Punten):  441 (26293)
Laatst online op:  2018-10-13 16:24:34
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 236

    
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit00000450045
Wereldkampioenschap Tijdrijden70000000070
Wereldkampioenschap Wegrit00031000031
Paris-Tours000000000
Ronde van Lombardije00900000090
Total700903104500236

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Giro d'Italia 324
Tour de France 791
Spring Classics 960
2017 Overall Year Ranking 1028
Vuelta a Espana 1447

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 19th 2018 | 05:50:10