Erwin

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam: 
Leeftijd:  32
Geslacht: 
Land:  Nederland  
Ploeg: 
Woonplaats: 
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Sagan / Valverde

Results
Punten:  3523
Totaalranking:  243
Restbudget:  59
Jaarpunten:  2462 (540/570/558/794/0)
Jaarranking:  974
All-time Ranking (Punten):  84 (35989)
Laatst online op:  2018-09-18 22:15:36
Guestbookposts:  1
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 3523

    
Malaga (ITT)000000000
Marbella - Caminito del Rey1000000000100
Mijas - Alhaurín de la Torre01001200000112
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara00012400521
Granada - Roquetas de Mar000000055
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor0503001200597
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón600000001777
Linares - Almadén11000180005133
Talavera de la Reina - La Covatilla1000274500082
Salamanca - Bermillo de Sayago01004205000129
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra100020500035
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón10000500015
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona10000500015
Cistierna - Les Praeres. Nava6000120800018278
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga500070800024224
Santillana del Mar - Torrelavega1000200002959
Getxo - Balcón de Bizkaia100020000535
Ejea de los Caballeros - Lleida1040020000575
Lleida - Andorra. Naturlandia220095300029176
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 1400707500105264
Alcorcón - Madrid1010012200005147
Eindklassement210200500295404151444
Total706410581032641406723523

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Giro d'Italia 485
Spring Classics 491
2017 Overall Year Ranking 744
Autumn Classics 943
Vuelta a Espana 1113
Tour de France 1129

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/5   >

2011-05-06 04:19:21  |  Niels123

Zet 'm op he :P

2007-08-06 17:00:08  |  renclub JZ

hey wil je in mijn team
joinen (spirit
sprinters)
voer deze code dan in:
3b525f625873c0

2006-05-11 16:34:44  |  Ikkuh

je hebt dus echt precies de zelfde Giro ploeg als ik :|

2005-09-28 21:51:14  |  lotto-trmp

PROFICIAT je hebt de totaalrangking van ons team nu gewonnen

2005-08-28 09:49:19  |  hjpunt

mooi team erwin(h5)

    1/5   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 14:32:01