EMIELDB

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Emiel
Leeftijd:  29
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  nbraeckm
Woonplaats:  Gent
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Sébastien Declercq

Results
Punten:  3018
Totaalranking:  717
Restbudget:  92
Jaarpunten:  2328 (616/466/566/680/0)
Jaarranking:  629
All-time Ranking (Punten):  874 (16494)
Laatst online op:  2018-09-18 18:49:38
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 3018

Malaga (ITT)000000050000050
Marbella - Caminito del Rey7000018300000055
Mijas - Alhaurín de la Torre000000000240024
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara012040700005028
Granada - Roquetas de Mar0000000000505
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor0001200000755092
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón000000000017421
Linares - Almadén0180000000505073
Talavera de la Reina - La Covatilla302704500400000106
Salamanca - Bermillo de Sayago0200500000240049
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra020050000000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón000500030000035
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona0005000000005
Cistierna - Les Praeres. Nava30120080000000180248
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga1870080070000240199
Santillana del Mar - Torrelavega0200000000029049
Getxo - Balcón de Bizkaia0200050000005075
Ejea de los Caballeros - Lleida0200000000245049
Lleida - Andorra. Naturlandia495030000000290158
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 77007512000001050269
Alcorcón - Madrid0200000000405065
Eindklassement8050002951533000041501338
Total1761032064177653480023767243018

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 241
Spring Classics 306
2017 Overall Year Ranking 317
Giro d'Italia 638
Tour de France 721
Vuelta a Espana 1068

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 14:31:11