jozsef

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  gerrie
Age:  53
Gender: 
Country:  Nederland  
Team:  Born to WIN
Place of living:  wijchen
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Kittel, Cancellara, Dumoulin

Results
Points:  3299
Total Ranking:  455
Remaining budget:  34
Yearpoints:  1986 (368/589/285/744/0)
Yearranking:  1603
All-time Ranking (Points):  168 (33861)
Last online on:  2018-09-17 17:17:24
Guestbookposts:  9
Forumposts:  5

My Cyclers: Pts: 3299

 
Malaga (ITT)000000000000
Marbella - Caminito del Rey700001803000055
Mijas - Alhaurín de la Torre00000000007575
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara00124070050028
Granada - Roquetas de Mar000000005005
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor00012000050017
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón00000000170017
Linares - Almadén001800040503057
Talavera de la Reina - La Covatilla30027450004000106
Salamanca - Bermillo de Sayago002050000005075
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra00205000000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón00050000024029
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona000500000005
Cistierna - Les Praeres. Nava30012080002401800272
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga1807080073002400229
Santillana del Mar - Torrelavega0020000400290089
Getxo - Balcón de Bizkaia002005000050075
Ejea de los Caballeros - Lleida00200000050732
Lleida - Andorra. Naturlandia409530005002900208
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 70707512018010500287
Alcorcón - Madrid002000000505075
80050029515332000415001538
Total17601032641776536634672242123299

WielerpronoPlus Gebruiker Comments on selection:

Ambition: 400 th place.
Comments:

List of honour
2017
Race Place
Autumn Classics 42
Vuelta a Espana 340
Spring Classics 369
2017 Overall Year Ranking 405
Giro d'Italia 1403
Tour de France 1427

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2015-02-26 13:54:26  |  Siorgi

dag Jozef, ik heb gezien
dat het gelukt is veel
succes in het voorjaar!

2013-02-21 16:30:15  |  Siorgi

Hey Jozsef,
hier onze teamcode:
66fbc7be126a2d
Alvast welkom!

2007-09-03 19:01:28  |  Cicinho

hey ger, ja idd bijna t
zelfde,alleen jammer dat
we geen freire hebben ipv
petacchi ...beterschap

2007-09-01 14:33:38  |  jozsef


2007-09-01 14:31:47  |  jozsef



    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 20:39:33