jozsef

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  gerrie
Age:  54
Gender: 
Country:  Nederland  
Team:  Born to WIN
Place of living:  wijchen
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Kittel, Cancellara, Dumoulin

Results
Points:  694
Total Ranking:  295
Remaining budget:  53
Yearpoints:  2314 (368/589/285/744/328)
Yearranking:  870
All-time Ranking (Points):  167 (33861)
Last online on:  2018-09-30 17:20:09
Guestbookposts:  9
Forumposts:  5

My Cyclers: Pts: 694

     
World Championship Team Time Trial300015003075
World Championship Time Trial115001500550320
World Championship Road Race80175310000286
Paris-Tours00000000
Giro di Lombardia0130000013
Total2251883116505530694

List of honour
2017
Race Place
Autumn Classics 42
Vuelta a Espana 340
Spring Classics 369
2017 Overall Year Ranking 405
Giro d'Italia 1403
Tour de France 1427

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2015-02-26 13:54:26  |  Siorgi

dag Jozef, ik heb gezien
dat het gelukt is veel
succes in het voorjaar!

2013-02-21 16:30:15  |  Siorgi

Hey Jozsef,
hier onze teamcode:
66fbc7be126a2d
Alvast welkom!

2007-09-03 19:01:28  |  Cicinho

hey ger, ja idd bijna t
zelfde,alleen jammer dat
we geen freire hebben ipv
petacchi ...beterschap

2007-09-01 14:33:38  |  jozsef


2007-09-01 14:31:47  |  jozsef



    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - December, 14th 2018 | 22:51:06