Laziale

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Benjamin
Age:  29
Gender: 
Country:  België  
Team:  Lugano96
Place of living:  Kortrijk
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Jack Bauer

Results
Points:  1209
Total Ranking:  1493
Remaining budget:  20
Yearpoints:  1273 (0/0/1000/273/0)
Yearranking:  0
All-time Ranking (Points):  0 (0)
Last online on:  2018-09-07 06:29:19
Guestbookposts:  1
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 1209

Malaga (ITT)00120000000000120
Marbella - Caminito del Rey000000300000030
Mijas - Alhaurín de la Torre000000000007575
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara0000400000004
Granada - Roquetas de Mar0000000000000
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor000012000000012
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón0000000000000
Linares - Almadén000000000003030
Talavera de la Reina - La Covatilla000045040000049
Salamanca - Bermillo de Sayago000050000005055
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra000245000000029
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón0000500240050079
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona0000500000005
Cistierna - Les Praeres. Nava000080000000080
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga000080000000080
Santillana del Mar - Torrelavega00100000000000100
Getxo - Balcón de Bizkaia4000000000004
Ejea de los Caballeros - Lleida0000000000077
Lleida - Andorra. Naturlandia000030000000030
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 000075000000075
Alcorcón - Madrid000000000005050
00002950000000295
Total40220246410342400502121209

List of honour
2017
Race Place

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2018-07-29 04:15:11  |  Laziale

Hi. Bedankt. Ik denk het
ook. Nu nog de champs
elysee afwachten :-)
krijgt de winnaar een
prijs? :-)

2018-07-27 12:19:04  |  josse

Gefeliciteerd! Met sagan,
roglic, alaphilippe en
Thomas ben je al zeker
van winst denk ik.

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 10:41:22