jrcasier

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Jeffrey
Leeftijd:  32
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  mc de vetpompe
Woonplaats:  Gent
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  468
Totaalranking:  893
Restbudget:  6
Jaarpunten:  2106 (358/729/0/798/221)
Jaarranking:  1082
All-time Ranking (Punten):  477 (25541)
Laatst online op:  2018-10-15 20:30:10
Guestbookposts:  0
Forumposts:  3

Mijn renners: Ptn: 468

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit0001503000000045
Wereldkampioenschap Tijdrijden00015000000000150
Wereldkampioenschap Wegrit0031065000000096
Paris-Tours00000100000700107
Ronde van Lombardije700000000000070
Total7003116565130000700468

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 76
2017 Overall Year Ranking 126
Spring Classics 165
Tour de France 313
Giro d'Italia 449
Vuelta a Espana 1227

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 18th 2018 | 09:10:33