jrcasier

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Jeffrey
Leeftijd:  31
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  mc de vetpompe
Woonplaats:  Gent
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  853
Totaalranking:  76
Restbudget:  33
Jaarpunten:  3098 (735/751/731/482/399)
Jaarranking:  126
All-time Ranking (Punten):  548 (22443)
Laatst online op:  2018-01-07 09:19:50
Guestbookposts:  0
Forumposts:  3

Mijn renners: Ptn: 853

World Championships Team Time Trial4545003015045003015225
World Championships Indiv. Time Trial15000027011500000292
World Championships Road Race01001900150120000146
Il Lombardia00115000000000115
Paris-Tours000000075000075
Total19514513405730115132003015853

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Spring Classics 165
Tour de France 313
Giro d'Italia 449

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 19th 2018 | 20:31:37