japer

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Jasper
Leeftijd:  29
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  spat
Woonplaats:  Waterschoot
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  JENS VOIGT

Results
Punten:  748
Totaalranking:  150
Restbudget:  21
Jaarpunten:  2802 (448/600/610/791/353)
Jaarranking:  286
All-time Ranking (Punten):  453 (26099)
Laatst online op:  2018-10-14 14:37:56
Guestbookposts:  14
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 748

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit30015045000450030165
Wereldkampioenschap Tijdrijden1150150002005513200355
Wereldkampioenschap Wegrit8031065005200000228
Paris-Tours0000000000000
Ronde van Lombardije0000000000000
Total225311656545205255582030748

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
2017 Overall Year Ranking 137
Spring Classics 162
Autumn Classics 314
Tour de France 360
Vuelta a Espana 738
Giro d'Italia 835

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2010-09-16 12:47:26  |  toonroge

Ge ga toch nog winnen
denk...

Et ga wel nipt worden !

2010-09-16 12:46:50  |  toonroge


2010-02-27 06:12:31  |  gaetan

pozzato tegen de korst !

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - November, 14th 2018 | 02:05:30