japer

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Jasper
Leeftijd:  29
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  spat
Woonplaats:  Waterschoot
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  JENS VOIGT

Results
Punten:  3511
Totaalranking:  260
Restbudget:  0
Jaarpunten:  2449 (448/600/610/791/0)
Jaarranking:  1343
All-time Ranking (Punten):  459 (26099)
Laatst online op:  2018-09-09 13:50:20
Guestbookposts:  14
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 3511

  
Malaga (ITT)00000000000
Marbella - Caminito del Rey70000000007
Mijas - Alhaurín de la Torre01000000240075199
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara0001240050021
Granada - Roquetas de Mar00000005005
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor0500012075500142
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón0000000170017
Linares - Almadén0001800505030103
Talavera de la Reina - La Covatilla3000274500000102
Salamanca - Bermillo de Sayago010002050240050199
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra0002050000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón0000500050055
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona00005000005
Cistierna - Les Praeres. Nava300412080001800252
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga18007080002400192
Santillana del Mar - Torrelavega00020000290049
Getxo - Balcón de Bizkaia00020050050075
Ejea de los Caballeros - Lleida040020002450796
Lleida - Andorra. Naturlandia4009530002900158
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 700707512010500269
Alcorcón - Madrid010002000405050215
Eindklassement80200500295150415001325
Total1764104103264177237672502123511

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
2017 Overall Year Ranking 137
Spring Classics 162
Autumn Classics 314
Tour de France 360
Vuelta a Espana 738
Giro d'Italia 835

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2010-09-16 12:47:26  |  toonroge

Ge ga toch nog winnen
denk...

Et ga wel nipt worden !

2010-09-16 12:46:50  |  toonroge


2010-02-27 06:12:31  |  gaetan

pozzato tegen de korst !

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 15:20:46