grachtprac

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  bryan
Leeftijd:  21
Geslacht: 
Land:  Nederland  
Ploeg: 
Woonplaats:  schagen
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Hagen

Results
Punten:  509
Totaalranking:  810
Restbudget:  3
Jaarpunten:  2510 (502/570/454/743/241)
Jaarranking:  623
All-time Ranking (Punten):  428 (26503)
Laatst online op:  2018-10-14 10:41:53
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 509

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit0001500000004560
Wereldkampioenschap Tijdrijden000150090000020242
Wereldkampioenschap Wegrit2303100000000054
Paris-Tours0300000000003
Ronde van Lombardije15000000000000150
Total1733311650900000245509

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Tour de France 296
Autumn Classics 698
2017 Overall Year Ranking 1058
Vuelta a Espana 1415
Giro d'Italia 1477
Spring Classics 1619

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 18th 2018 | 06:39:04