foefhaar

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Mario
Leeftijd:  32
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  Gewiss Ballan
Woonplaats:  Antwerpen
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Mario Cipollini

Results
Punten:  786
Totaalranking:  85
Restbudget:  27
Jaarpunten:  2556 (374/500/525/786/371)
Jaarranking:  582
All-time Ranking (Punten):  182 (33412)
Laatst online op:  2018-10-16 10:37:05
Guestbookposts:  30
Forumposts:  10

Mijn renners: Ptn: 786

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit3001545030450450300240
Wereldkampioenschap Tijdrijden115015000005513200335
Wereldkampioenschap Wegrit80310000000000111
Paris-Tours00000100000000100
Ronde van Lombardije0000000000000
Total225311654501304555582300786

WielerpronoPlus Gebruiker Commentaar bij selectie:

Ambitie: 1-100 e plaats.
Commentaar:

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Giro d'Italia 418
Autumn Classics 645
Spring Classics 680
2017 Overall Year Ranking 1205
Vuelta a Espana 1286
Tour de France 1972

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/9   >

2014-05-22 15:37:34  |  Nelles

die van quickstep hebben
precies wel een goei
middeltje gevonden!

2013-09-19 02:31:17  |  Maxime

Wat een Vuelta allemaal
niet kan doen voor de
jaarranking. Ik stijg
maar liefst 400 plaatsen
naar een 50ste stek en
wordt ineens ook de
nieuwe leider binnen het
team. Had ik niet meer op
gehoopt

2011-09-06 11:33:56  |  Nelles

Toch een steekske late
vallen door cobo acebo
mee te nemen..

2011-09-05 13:49:13  |  Biatch

Laat ze toch lachen
mario... ge zijt
woutertje poels trouw
gebleven, en da blijkt ne
goeie zet akkerdjie

2011-08-27 13:14:54  |  El Cata

Ik denk da ge weer de
dikke puntenpakker hebt
thuisgelaten! you never
fail to amaze me!

    1/9   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - November, 17th 2018 | 02:04:10