canariloog

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Luc
Leeftijd:  59
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg: 
Woonplaats:  Oud-Turnhout
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  668
Totaalranking:  373
Restbudget:  5
Jaarpunten:  2694 (525/664/398/791/316)
Jaarranking:  400
All-time Ranking (Punten):  753 (18492)
Laatst online op:  2018-10-13 20:29:01
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 668

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit3000150045004500135
Wereldkampioenschap Tijdrijden1157001502001302000370
Wereldkampioenschap Wegrit800310052000000163
Paris-Tours0000000000000
Ronde van Lombardije0000000000000
Total2257031165205258024500668

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Vuelta a Espana 25
2017 Overall Year Ranking 323
Autumn Classics 648
Spring Classics 855
Tour de France 993
Giro d'Italia 1368

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 19th 2018 | 04:11:14