brave tobi

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  tobias
Leeftijd:  37
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  joepie, plezant
Woonplaats:  Brussel
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  VDB!! (den echte)

Results
Punten:  626
Totaalranking:  482
Restbudget:  7
Jaarpunten:  2976 (368/715/757/840/296)
Jaarranking:  139
All-time Ranking (Punten):  273 (30595)
Laatst online op:  2018-10-16 17:29:15
Guestbookposts:  11
Forumposts:  5

Mijn renners: Ptn: 626

 
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit30001545045453000210
Wereldkampioenschap Tijdrijden115001500000000265
Wereldkampioenschap Wegrit80031004000000151
Paris-Tours000000000000
Ronde van Lombardije000000000000
Total225031165454045453000626

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 384
Giro d'Italia 464
2017 Overall Year Ranking 1038
Vuelta a Espana 1269
Tour de France 1332
Spring Classics 1711

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/4   >

2016-02-29 03:21:59  |  andymaes

Het voorjaar is van mij!
(tenzij ene Bernal Gomez
de ronde wint...)

2015-07-22 08:45:31  |  andymaes

gene sagan in de ploeg is
balen

2015-06-02 15:19:03  |  beverpis

zeg brave, kunt ge een
nieuw team ineen flansen
dat niet beheerd wordt
door onbekend iemand die
ondertussen misschien al
dood en begraven is?

2015-05-25 09:01:57  |  andymaes

de berg en puntentrui
leveren bijna niks op aan
het einde van de ronde,
wel kaka voor mij!

2015-05-16 13:21:48  |  andymaes

top 50 ambities kijk is
aan!

    1/4   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 19th 2018 | 04:55:01