Vadim

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam: 
Leeftijd:  32
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  Rubicon
Woonplaats: 
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Sonny Colbrelli

Results
Punten:  384
Totaalranking:  1004
Restbudget:  10
Jaarpunten:  2803 (845/674/456/647/181)
Jaarranking:  284
All-time Ranking (Punten):  1798 (2388)
Laatst online op:  2018-09-20 00:42:29
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 384

    
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit00015000015
Wereldkampioenschap Tijdrijden0001500000150
Wereldkampioenschap Wegrit17503100000206
Paris-Tours000000000
Ronde van Lombardije13000000013
Total1880311650000384

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Giro d'Italia 216
Vuelta a Espana 845
2017 Overall Year Ranking 934
Spring Classics 1097
Tour de France 1321

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2017-02-23 17:23:13  |  efrim

Dag Vadim,

Wil je bij onze ploeg
komen (Rubicon, team waar
Botho ook meespeelt), dan
moet je volgende code
invullen bij team geloof
ik: 951172

Mvg
Pieter

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 18th 2018 | 21:03:46