Uncle Fil

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Filip
Leeftijd:  34
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  ProstitutionUtd
Woonplaats:  Antwerpen
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Floyd Landis on testosteron

Results
Punten:  841
Totaalranking:  82
Restbudget:  395
Jaarpunten:  3395 (587/914/785/716/393)
Jaarranking:  26
All-time Ranking (Punten):  704 (18676)
Laatst online op:  2017-10-11 13:42:58
Guestbookposts:  10
Forumposts:  2

Mijn renners: Ptn: 841

World Championships Team Time Trial454503001501500150165
World Championships Indiv. Time Trial150002700115550000347
World Championships Road Race01003108015030000229
Il Lombardia0000000000000
Paris-Tours00001000000000100
Total1951453157180301157300150841

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Giro d'Italia 31
Tour de France 146
Spring Classics 563

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2015-07-09 12:16:24  |  oas7

Tour de fil?

2015-03-29 11:46:14  |  Uncle Fil


2012-07-23 05:57:52  |  Flushnuts

Knap resultaat! Slim van
Froome mee te nemen!

2012-07-21 18:56:19  |  postduif

congrats, spurterke meer
en ge wint mogelijks de
ronde

2012-07-19 15:40:09  |  Flushnuts

Je gaat dat hier nog
winnen Filip.

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 19th 2018 | 20:30:50