Uncle Fil

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Filip
Leeftijd:  35
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  ProstitutionUtd
Woonplaats:  Antwerpen
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Floyd Landis on testosteron

Results
Punten:  874
Totaalranking:  973
Restbudget:  28
Jaarpunten:  0 (0/0/0/0/0)
Jaarranking:  78
All-time Ranking (Punten):  618 (22071)
Laatst online op:  2019-04-18 13:51:02
Guestbookposts:  9
Forumposts:  2

Mijn renners: Ptn: 874

Omloop Het Nieuwsblad0711100143000000135
Kuurne-Brussel-Kuurne0000000000000
Strade Bianche000450000000045
Milaan-San Remo70101150160000000211
E3 Harelbeke0018100230000000141
Gent-Wevelgem0058023000000081
Dwars door Vlaanderen0000000000000
Ronde van Vlaanderen13453500000000093
Scheldeprijs0000005000005
Paris-Roubaix5508270000000090
Brabantse Pijl039000000000039
Amstel Gold Race000016000000016
De Waalse Pijl018000000000018
Luik-Bastenaken-Luik0000000000000
Total138119245272923500000874

Palmares
2018
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 13
Spring Classics 28
2018 Overall Year Ranking 78
Vuelta a EspaƱa 411
Tour de France 437
Giro d'Italia 1383

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2015-07-09 12:16:24  |  oas7

Tour de fil?

2015-03-29 11:46:14  |  Uncle Fil


2012-07-23 05:57:52  |  Flushnuts

Knap resultaat! Slim van
Froome mee te nemen!

2012-07-21 18:56:19  |  postduif

congrats, spurterke meer
en ge wint mogelijks de
ronde

2012-07-19 15:40:09  |  Flushnuts

Je gaat dat hier nog
winnen Filip.

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - April, 25th 2019 | 22:20:25