Uncle Fil

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Filip
Leeftijd:  35
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  ProstitutionUtd
Woonplaats:  Antwerpen
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Floyd Landis on testosteron

Results
Punten:  866
Totaalranking:  13
Restbudget:  20
Jaarpunten:  3094 (883/510/538/754/409)
Jaarranking:  78
All-time Ranking (Punten):  618 (22071)
Laatst online op:  2018-10-16 08:23:21
Guestbookposts:  9
Forumposts:  2

Mijn renners: Ptn: 866

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit30001530015003000120
Wereldkampioenschap Tijdrijden115001500552700000347
Wereldkampioenschap Wegrit8017531000000000286
Paris-Tours00001000000000100
Ronde van Lombardije013000000000013
Total225188311651305542003000866

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
2017 Overall Year Ranking 26
Giro d'Italia 31
Autumn Classics 82
Tour de France 146
Vuelta a Espana 384
Spring Classics 563

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2015-07-09 12:16:24  |  oas7

Tour de fil?

2015-03-29 11:46:14  |  Uncle Fil


2012-07-23 05:57:52  |  Flushnuts

Knap resultaat! Slim van
Froome mee te nemen!

2012-07-21 18:56:19  |  postduif

congrats, spurterke meer
en ge wint mogelijks de
ronde

2012-07-19 15:40:09  |  Flushnuts

Je gaat dat hier nog
winnen Filip.

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - December, 16th 2018 | 07:34:06