TdK

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Thomas
Leeftijd:  37
Geslacht: 
Land:  Nederland  
Ploeg:  kop over kop
Woonplaats:  Amsterdam
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  663
Totaalranking:  384
Restbudget:  10
Jaarpunten:  2796 (649/779/351/704/313)
Jaarranking:  291
All-time Ranking (Punten):  90 (35699)
Laatst online op:  2018-10-16 11:55:26
Guestbookposts:  6
Forumposts:  2

Mijn renners: Ptn: 663

Wereldkampioenschap Ploegentijdrit30001545001530000135
Wereldkampioenschap Tijdrijden1157001500550270000417
Wereldkampioenschap Wegrit80031000000000111
Paris-Tours0000000000000
Ronde van Lombardije0000000000000
Total2257031165455504230000663

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Giro d'Italia 152
2017 Overall Year Ranking 364
Vuelta a Espana 421
Tour de France 455
Autumn Classics 492
Spring Classics 1632

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2018-07-24 10:40:34  |  Britt

Ik help met hopen

2010-07-08 14:43:01  |  TOmmYAFC

dat dacht ik eerst ook,
maar toen ik ging rekenen
zag ik dat de punten van
ciolek maar 1 keer waren
geteld

2009-05-09 12:11:52  |  winwin

Als we maar de goeie
hebben!

2008-04-29 19:32:47  |  AG2r

wow

2008-02-21 11:50:33  |  josse

ik heb een nieuw team
gemaakt,
kop over kop
597ff33a2e884e
kom je ook?

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 19th 2018 | 04:32:05