Soccol

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam: 
Leeftijd:  36
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  METALogic
Woonplaats: 
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  651
Totaalranking:  401
Restbudget:  20
Jaarpunten:  2895 (954/580/470/583/308)
Jaarranking:  209
All-time Ranking (Punten):  1831 (2103)
Laatst online op:  2018-10-15 10:32:46
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 651

  
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit030150450303000150
Wereldkampioenschap Tijdrijden7001500035002055330
Wereldkampioenschap Wegrit0006500060071
Paris-Tours000000100000100
Ronde van Lombardije00000000000
Total7030165654535130362055651

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 431
Tour de France 1168
2017 Overall Year Ranking 1236
Vuelta a Espana 1243
Giro d'Italia 1444
Spring Classics 1800

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - December, 12th 2018 | 21:42:52