Soccol

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam: 
Leeftijd:  36
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  METALogic
Woonplaats: 
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  1541
Totaalranking:  5
Restbudget:  174
Jaarpunten:  2103 (245/570/518/477/293)
Jaarranking:  1236
All-time Ranking (Punten):  2302 (0)
Laatst online op:  2018-04-16 13:01:10
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 1541

Omloop Het Nieuwsblad000580000000058
Kuurne-Brussel-Kuurne0000000000000
Strade Bianche1801000230000000141
Milaan-San Remo45000000055000100
E3 Harelbeke00362314100007000180
Gent-Wevelgem1000001803600000154
Dwars door Vlaanderen00155022500000092
Ronde van Vlaanderen45027816150000000246
Scheldeprijs000000390000039
Paris-Roubaix150004520901600000321
Brabantse Pijl005000000000050
Amstel Gold Race70000000000900160
Waalse Pijl0000000000000
Luik-Bastenaken-Luik0000000000000
Total42802281841133459106209001541

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 431
Tour de France 1168
2017 Overall Year Ranking 1236
Vuelta a Espana 1243
Giro d'Italia 1444
Spring Classics 1800

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - April, 19th 2018 | 13:19:28