Mapei

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Samuel
Leeftijd:  31
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  For Victory!
Woonplaats:  Zillebeke
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  1062
Totaalranking:  94
Restbudget:  8
Jaarpunten:  829 (301/528/0/0/0)
Jaarranking:  1749
All-time Ranking (Punten):  2502 (0)
Laatst online op:  2018-07-19 13:59:27
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 1062

       
Noirmoutier-En-L'Ïle - Fontenay-Le-Comte751350050260
Mouilleron-Saint Germain - La Roche-Sur-Yon1305000135
Cholet Ploegentijdrit1010300050
La Baule - Sarzeau851000030215
Lorient - Quimper1100000110
Brest - Mûr de Bretagne Guerlédan22000022
Fougères - Chartres6075000135
Dreux - Amiens Métropole85000085
Arras Citadelle - Roubaix40000040
Annecy - Le Grand-Bornand10000010
Albertville - La Rosière000000
Bourg-Saint-Maurice Les Arc - Alpe d'Huez000000
Bourg d'Oisans - Valence000000
Saint-Paul-Trois-Châteaux - Mende000000
Millau - Carcassonne000000
Carcassonne - Bagnères-de-Luchon000000
Bagnères-de-Luchon - Saint-Lary-Soulan (Col de Portet)000000
Trie-sur-Baïse - Pau000000
Lourdes - Laruns000000
Saint-Pée-sur-Nivelle - Espelette (ITT)000000
Houilles - Paris000000
Eindklassement000000
Total627325300801062

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/0   >

    1/0   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - July, 19th 2018 | 15:26:40