Lagwagon

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Anthony
Leeftijd:  30
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  The Sjaakies
Woonplaats:  Wetteren
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Wiggins

Results
Punten:  643
Totaalranking:  430
Restbudget:  18
Jaarpunten:  2334 (374/574/498/584/304)
Jaarranking:  844
All-time Ranking (Punten):  1555 (5528)
Laatst online op:  2018-10-15 20:57:38
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 643

 
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit300015000451500105
Wereldkampioenschap Tijdrijden11500150020002700312
Wereldkampioenschap Wegrit800310100000000211
Paris-Tours000000000707
Ronde van Lombardije000080000008
Total225031165108200454270643

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 99
Spring Classics 504
Vuelta a Espana 605
Giro d'Italia 642
2017 Overall Year Ranking 763
Tour de France 1930

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2017-07-01 09:09:35  |  sjaak

die laatste 3, rijden die
mee ???

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 18th 2018 | 08:13:21