Lagwagon

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Anthony
Leeftijd:  29
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  The Sjaakies
Woonplaats:  Wetteren
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner:  Wiggins

Results
Punten:  830
Totaalranking:  99
Restbudget:  0
Jaarpunten:  2542 (600/716/173/665/388)
Jaarranking:  763
All-time Ranking (Punten):  1784 (2986)
Laatst online op:  2017-10-09 23:14:42
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

Mijn renners: Ptn: 830

World Championships Team Time Trial45450001500153000150
World Championships Indiv. Time Trial1500002000055000225
World Championships Road Race01001980015003000217
Il Lombardia00115000000000115
Paris-Tours000100002300000123
Total1951451341802030230733000830

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Spring Classics 504
Giro d'Italia 642
Tour de France 1930

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2017-07-01 09:09:35  |  sjaak

die laatste 3, rijden die
mee ???

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 18th 2018 | 11:09:19