Jestar

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Wim
Leeftijd:  29
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  HattrickBelgium
Woonplaats:  Borgerhout
Taal:  nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  731
Totaalranking:  194
Restbudget:  17
Jaarpunten:  3888 (859/898/956/830/345)
Jaarranking:  1
All-time Ranking (Punten):  508 (24828)
Laatst online op:  2018-10-18 18:14:23
Guestbookposts:  0
Forumposts:  3

Mijn renners: Ptn: 731

  
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit3000150451545300180
Wereldkampioenschap Tijdrijden11570015001327000375
Wereldkampioenschap Wegrit8003106500000176
Paris-Tours00000000000
Ronde van Lombardije00000000000
Total225703116565584245300731

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Giro d'Italia - 10th stage: Avellino - Bitonto 2
2017 Overall Year Ranking 13
Giro d'Italia 29
Vuelta a Espana 116
Spring Classics 205
Tour de France 271
Autumn Classics 547

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2018-10-16 15:58:20  |  len

proficiat ;-)

2018-05-27 14:30:59  |  romaric

Amai Wim, sterk bezig man

2018-05-21 01:44:12  |  Architect

Heel mooie ploeg man!

2015-07-08 15:09:05  |  sjiekken

Hap, hap, hap!

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 19th 2018 | 04:16:41