Flushnuts

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam:  Gert
Leeftijd:  32
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  ProstitutionUtd
Woonplaats:  Hoogstraten
Taal:  Nederlands
Homepage:  www.biscottipoker.com
Favoriete Renner:  Rebellin

Results
Punten:  3724
Totaalranking:  127
Restbudget:  15
Jaarpunten:  2571 (400/723/609/839/0)
Jaarranking:  1502
All-time Ranking (Punten):  825 (17323)
Laatst online op:  2018-09-18 21:36:40
Guestbookposts:  22
Forumposts:  1

Mijn renners: Ptn: 3724

Malaga (ITT)75000000500000125
Marbella - Caminito del Rey105000003000000135
Mijas - Alhaurín de la Torre301000000000000130
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara30012400000501869
Granada - Roquetas de Mar100000000050015
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor10500120000050077
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón000000000170017
Linares - Almadén001800400050027
Talavera de la Reina - La Covatilla0027450040000076
Salamanca - Bermillo de Sayago010020500000000125
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra002050000000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón000500030000035
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona00050000001000105
Cistierna - Les Praeres. Nava00120800240001800242
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga0070800300002400204
Santillana del Mar - Torrelavega3002000400002900119
Getxo - Balcón de Bizkaia0020050000050075
Ejea de los Caballeros - Lleida0402000000050065
Lleida - Andorra. Naturlandia0095300500002900204
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 007075121800010500280
Alcorcón - Madrid010020000000500125
Eindklassement02050029515200004415001449
Total29041010326417736634804672100183724

WielerpronoPlus Gebruiker Commentaar bij selectie:

Ambitie: 500 e plaats.
Commentaar:

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Autumn Classics 54
Giro d'Italia 170
2017 Overall Year Ranking 231
Spring Classics 474
Vuelta a Espana 898
Tour de France 980

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/4   >

2015-08-27 14:57:52  |  Flushnuts

Op deze moment had ik
beter Steven Frijters
geheten, ofwel
Loenhout86... (oude
klasgenoot van mij zegt
dat hij iets van koers
kent.

2014-06-02 07:30:59  |  Flushnuts

schaamrood op de wangen!

2014-05-15 19:51:54  |  biscotti

biscott is ni slecht
bezig in den Giro precies
ik gans de smaak van
het wielrennen nog te
pakken krijgen

2013-02-23 05:17:36  |  Flushnuts

een op teveel...

2013-02-23 05:17:06  |  Flushnuts

Op die goeie uitslag in
E3 teer ik nog gans mijn
ProstitutionUtd-carriere
op!

    1/4   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 05:16:49