CarlVsb

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam: 
Leeftijd:  27
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  HILO
Woonplaats: 
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  3389
Totaalranking:  375
Restbudget:  46
Jaarpunten:  2797 (560/779/694/764/0)
Jaarranking:  889
All-time Ranking (Punten):  613 (22468)
Laatst online op:  2018-09-16 20:38:33
Guestbookposts:  0
Forumposts:  1

Mijn renners: Ptn: 3389

Malaga (ITT)0040000000004
Marbella - Caminito del Rey704000000000047
Mijas - Alhaurín de la Torre01000000000000100
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara000124050000021
Granada - Roquetas de Mar0000005000005
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor05000120518000085
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón0070001730000054
Linares - Almadén000180050000023
Talavera de la Reina - La Covatilla3002427450000000126
Salamanca - Bermillo de Sayago0100020500000400165
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra000205000000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón000050000240029
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona00005000000100105
Cistierna - Les Praeres. Nava30001208001800000248
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga1800708002400000192
Santillana del Mar - Torrelavega0002000290000049
Getxo - Balcón de Bizkaia0002005050000075
Ejea de los Caballeros - Lleida0400200050000065
Lleida - Andorra. Naturlandia4018953002900000176
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 702470751210500000293
Alcorcón - Madrid010002000500000125
Eindklassement80205250029515415000001377
Total17641016910326417767248024401003389

WielerpronoPlus Gebruiker Commentaar bij selectie:

Ambitie: 500 e plaats.
Commentaar:

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Tour de France 124
2017 Overall Year Ranking 261
Vuelta a Espana 548
Giro d'Italia 640
Spring Classics 804
Autumn Classics 866

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2018-07-22 13:51:52  |  Angelito

Das e moowje

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 14:34:34