CarlVsb

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Profiel
Voornaam: 
Leeftijd:  27
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  HILO
Woonplaats: 
Taal:  Nederlands
Homepage: 
Favoriete Renner: 

Results
Punten:  538
Totaalranking:  742
Restbudget:  1
Jaarpunten:  3051 (560/779/694/764/254)
Jaarranking:  97
All-time Ranking (Punten):  600 (22468)
Laatst online op:  2018-10-16 08:18:23
Guestbookposts:  0
Forumposts:  1

Mijn renners: Ptn: 538

  
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit0001501530154530150
Wereldkampioenschap Tijdrijden700015001002700257
Wereldkampioenschap Wegrit0031000000031
Paris-Tours000000100000100
Ronde van Lombardije00000000000
Total70031165025130424530538

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Tour de France 124
2017 Overall Year Ranking 261
Vuelta a Espana 548
Giro d'Italia 640
Spring Classics 804
Autumn Classics 866

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2018-07-22 13:51:52  |  Angelito

Das e moowje

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - November, 14th 2018 | 01:14:39