Canard-i

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Special member: Raad der Wijzen

De leden van de Raad der Wijzen hebben een raadgevende functie. Al deze mensen helpen de beheerders van de website met het nemen van praktische beslissingen. Daarnaast bepalen ze mee de richting waar we met Wielerprono naartoe gaan, en testen ze indien nodig bepaalde functies uit alvorens deze aan het volledige Wielerprono-publiek worden bekendgemaakt.


Profiel
Voornaam:  Pieter
Leeftijd:  37
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  Old Dutch
Woonplaats:  Oudenaarde
Taal:  Nederlands
Homepage:  http://www.tour-challenge.com
Favoriete Renner:  Hanna Klein

Results
Punten:  636
Totaalranking:  454
Restbudget:  14
Jaarpunten:  2870 (821/636/309/803/301)
Jaarranking:  231
All-time Ranking (Punten):  442 (26244)
Laatst online op:  2018-09-28 18:09:38
Guestbookposts:  2233
Forumposts:  3226

Mijn renners: Ptn: 636

   
Wereldkampioenschap Ploegentijdrit30001504545150150
Wereldkampioenschap Tijdrijden1157001500013270375
Wereldkampioenschap Wegrit80031000000111
Paris-Tours0000000000
Ronde van Lombardije0000000000
Total225703116504558420636

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Tour de France 308
2017 Overall Year Ranking 517
Vuelta a Espana 617
Giro d'Italia 628
Autumn Classics 1004
Spring Classics 1203

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/348   >

2018-09-22 15:07:46  |  Johnnieke

bij de weg je hebt post

2018-09-22 15:05:43  |  Johnnieke

Goed zo canardo!

2018-09-22 11:36:15  |  0_00000005

Vertrouwen dat we je in
het najaar (eindelijk)
nog eens afdrogen!

2018-09-17 14:03:39  |  hoegie2

Allé, ge hebt Van Roey
toch geklopt deze keer...

2018-09-12 04:09:36  |  Architect

Moest kiezen tss uran en
valverde, wel heel
verkeerd uitgepakt.. er
zal niets anders opzitten
dan nog proberen het
najaar te winnen

    1/348   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 23rd 2018 | 04:45:07