Canard-i

Voorjaar | Giro d'Italia | Tour de France | Vuelta a Espana | Najaar

Special member: Raad der Wijzen

De leden van de Raad der Wijzen hebben een raadgevende functie. Al deze mensen helpen de beheerders van de website met het nemen van praktische beslissingen. Daarnaast bepalen ze mee de richting waar we met Wielerprono naartoe gaan, en testen ze indien nodig bepaalde functies uit alvorens deze aan het volledige Wielerprono-publiek worden bekendgemaakt.


Profiel
Voornaam:  Pieter
Leeftijd:  36
Geslacht: 
Land:  België  
Ploeg:  Old Dutch
Woonplaats:  Oudenaarde
Taal:  Nederlands
Homepage:  http://www.tour-challenge.com
Favoriete Renner:  Hanna Klein

Results
Punten:  294
Totaalranking:  1004
Restbudget:  5
Jaarpunten:  2725 (475/718/733/662/137)
Jaarranking:  517
All-time Ranking (Punten):  488 (23519)
Laatst online op:  2018-01-18 02:10:23
Guestbookposts:  2168
Forumposts:  3204

Mijn renners: Ptn: 294

World Championships Team Time Trial00000150015303015105
World Championships Indiv. Time Trial000000115055000170
World Championships Road Race000001500300018
Il Lombardia0000000000000
Paris-Tours0000000001001
Total0000030115073313015294

Palmares
2017
Wedstrijd Plaats
Tour de France 308
Giro d'Italia 628
Spring Classics 1203

Volledige Palmares


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/338   >

2017-10-04 08:31:09  |  hoegie2

Dju. Hagen ipv Kristoff
opt Wk en ik stond opt
podium...

2017-09-18 05:20:34  |  0_00000005

Mollema, Wellens, Uran
... zou me wreed
verwonderen. Eigenlijk
had ik lang Matthews,
denk dat em kampioen
wordt. Maar bon, we staan
toch al 75pt voor!

2017-09-17 08:00:41  |  0_00000005

Hmmm ... gelijk een
beetje de pedalen kwijt ?

2017-09-17 06:12:41  |  kjell

Gewaagde selectie suc6

2017-09-17 03:24:38  |  0_00000005

Benieuwd nr je ploegie vr
het najaar. In Vuelta
hebben we toch maar weer
Nibali gemist.

    1/338   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 18th 2018 | 02:32:22