stewa

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  stephan
Age:  37
Gender: 
Country:  Nederland  
Team:  kop over kop
Place of living:  amsterdam
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Valverde, Boonen, Nazon J.P.

Results
Points:  800
Total Ranking:  72
Remaining budget:  14
Yearpoints:  2770 (718/534/376/764/378)
Yearranking:  320
All-time Ranking (Points):  135 (34446)
Last online on:  2018-11-13 10:54:03
Guestbookposts:  4
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 800

World Championship Team Time Trial30001530000153000120
World Championship Time Trial1157001500005527000417
World Championship Road Race800310052000000163
Paris-Tours00001000000000100
Giro di Lombardia0000000000000
Total225703116513052055423000800

List of honour
2017
Race Place
Autumn Classics 116
Tour de France 267
2017 Overall Year Ranking 293
Spring Classics 515
Giro d'Italia 571
Vuelta a Espana 1301

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/3   >

2017-09-17 06:23:51  |  josse

Goed team hoor!

2017-07-18 19:15:24  |  josse

Lekker bezig hoor, top
tien! Vast houden nu

2017-05-31 01:52:43  |  NOA

Dank, op naar de Tour

2014-08-30 15:16:07  |  Britt

Zonde van Betancur, een
hoop punten en hij pakt
helaas nog niks. Je gaat
namelijk erg lekker. Ik
had ook graag een
Degenkolb gehad, maar ja
keuzes.

2009-08-02 15:04:26  |  Nick_A

Indien je nog interesse
zou hebben om bij het
team te komen hier alvast
de code 65406b4d181561

    1/3   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - November, 14th 2018 | 14:07:04