stewa

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  stephan
Age:  37
Gender: 
Country:  Nederland  
Team:  kop over kop
Place of living:  amsterdam
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Valverde, Boonen, Nazon J.P.

Results
Points:  3380
Total Ranking:  386
Remaining budget:  77
Yearpoints:  2390 (718/534/376/762/0)
Yearranking:  276
All-time Ranking (Points):  136 (34446)
Last online on:  2018-09-17 11:30:07
Guestbookposts:  4
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 3380

Malaga (ITT)04120000000000124
Marbella - Caminito del Rey0400001800000058
Mijas - Alhaurín de la Torre1000000000240075199
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara000124700000023
Granada - Roquetas de Mar0000000000000
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor500001200075000137
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón0700000000007
Linares - Almadén000180040500030102
Talavera de la Reina - La Covatilla02402745000000096
Salamanca - Bermillo de Sayago10000205000240050199
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra000205000000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón000050000024029
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona0000500000005
Cistierna - Les Praeres. Nava0001208002400000224
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga000708073000000187
Santillana del Mar - Torrelavega0010020004000000160
Getxo - Balcón de Bizkaia000200000000020
Ejea de los Caballeros - Lleida40002000002400791
Lleida - Andorra. Naturlandia0180953005000000193
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 0240707501800000187
Alcorcón - Madrid10000200000400050210
2052050029533200400001104
Total41016922010326416536642370242123380

List of honour
2017
Race Place
Autumn Classics 116
Tour de France 267
2017 Overall Year Ranking 293
Spring Classics 515
Giro d'Italia 571
Vuelta a Espana 1301

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/3   >

2017-09-17 06:23:51  |  josse

Goed team hoor!

2017-07-18 19:15:24  |  josse

Lekker bezig hoor, top
tien! Vast houden nu

2017-05-31 01:52:43  |  NOA

Dank, op naar de Tour

2014-08-30 15:16:07  |  Britt

Zonde van Betancur, een
hoop punten en hij pakt
helaas nog niks. Je gaat
namelijk erg lekker. Ik
had ook graag een
Degenkolb gehad, maar ja
keuzes.

2009-08-02 15:04:26  |  Nick_A

Indien je nog interesse
zou hebben om bij het
team te komen hier alvast
de code 65406b4d181561

    1/3   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 12:37:23