spacedevil

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Danny
Age:  47
Gender: 
Country:  België  
Team:  Wielerpool
Place of living:  Haacht
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler: 

Results
Points:  1160
Total Ranking:  277
Remaining budget:  2
Yearpoints:  2182 (541/599/558/484/0)
Yearranking:  1172
All-time Ranking (Points):  71 (33653)
Last online on:  2018-04-18 21:30:42
Guestbookposts:  0
Forumposts:  1

My Cyclers: Pts: 1160

Omloop Het Nieuwsblad0018580000000076
Kuurne-Brussel-Kuurne005000000000050
Strade Bianche000023000000023
Milan-San Remo01320000550000088
E3 Harelbeke58002314100700000202
Gent-Wevelgem300018000000021
Dwars door Vlaanderen9005022500000086
Ronde van Vlaanderen5500816150000000229
Scheldeprijs0000000000000
Paris-Roubaix7000452090000000225
Brabantse Pijl006500000000065
Amstel Gold Race500000090000095
Waalse Pijl0000000000000
Liège-Bastogne-Liège0000000000000
Total20013153184113345629000001160

List of honour
2017
Race Place
Spring Classics 863
Tour de France 1007
2017 Overall Year Ranking 1172
Vuelta a Espana 1217
Giro d'Italia 1321

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2007-09-26 23:30:09  |  maz

Ter info: het bekerspel
is voor u dit jaar nog
niet afgelopen, je zit in
de wielerprono supercup.

Succes !!

2006-01-04 20:06:03  |  Siorgi

Zin om je aan te sluiten bij een gloednieuw team?
Bedoeling is om een fris en intelligent team samen te stellen.
Kom eens kijken!

team: Born to WIN
code: 66fbc7be126a2d

2005-08-24 12:01:41  |  tweety

Hallo Danny

Ons team is een internationaal team en is nog steeds op zoek naar enkele personen.
je bent steeds welkom.

hier mijn teamnaam en mijn code

team: ANDERLECHT
code: 3f898fcc1ff315

2005-08-04 19:15:14  |  Johnnieke

hoi, wij van team HEL VAN OHL, waren wel tevreden met onze uitslag in de tour, maar voor de vuelta zoeken we nog versterking!! jij kan ons die versterking bieden, dus als je interesse hebt om onze ploeg te versterken:
ploegnaam: HEL VAN OHL
teamcode: 4553b01229cc45

2005-07-01 12:10:15  |  tom decock

Hoi, heb je zin om je aan te sluiten bij onze ploeg.
Dit zijn de gegevens.

team: de kannibalen
code: 0e91363d53f855

groetjes

Tom

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - April, 19th 2018 | 17:33:53