kastaar

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  bart
Age:  40
Gender: 
Country:  België  
Team: 
Place of living:  brakel
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler: 

Results
Points:  2770
Total Ranking:  70
Remaining budget:  65
Yearpoints:  593 (593/0/0/0/0)
Yearranking:  721
All-time Ranking (Points):  390 (28009)
Last online on:  2018-05-23 19:11:00
Guestbookposts:  0
Forumposts:  1

My Cyclers: Pts: 2770

Jerusalem001800000000018
Haifa - Tel Aviv1100003000004000180
Be'er Sheva - Eilat1100007500030000215
Catania - Caltagirone1004000400000054
Agrigento - Santa Ninfa1003000000000040
Caltanissetta - Etna107952401100230000269
Pizzo - Praia a mare850200401005305000240
Praia a mare - Montevergine di Mercogliano10050002801050000193
Pesco Sannita - Gran Sasso d'Italia10013070500350040236
Penne - Gualdo Tadino10030000125000057
Assisi - Osimo104130000050000149
Osimo - Imola1003000005755000170
Ferrara - Nervesa della Battaglia11003004000550000235
San Vito al Tagliamento - Monte Zoncolan1001054500000000160
Tolmezzo - Sappada10013080000300000250
Trento - Rovereto10123050000000057
Riva del Garda - Iseo110030512000405000247
Abbiategrasso - Prato Nevoso0000000000000
Venaria Reale - Bardonecchia0000000000000
Susa - Cervinia0000000000000
Roma0000000000000
Final Ranking0000000000000
Total6352389816619720212218225190402770

List of honour
2017
Race Place
Spring Classics 50
2017 Overall Year Ranking 552
Tour de France 636
Vuelta a Espana 763
Autumn Classics 1073
Giro d'Italia 1420

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2006-04-13 16:44:18  |  Siorgi

Hey Bart,

Heb je zin om na het voorjaar bij ons team te komen?
We zoeken nog enkele sterke ploegleden voor de grote rondes.
Als je zin hebt laat je maar iets weten!

Succes!

team: Born to WIN
code: 66fbc7be126a2d

2006-03-19 10:10:01  |  Speetjens2

Geen zin om bij mijn team te komen, na de klassiekers.. en de ranking op zijn kop te zetten?

2006-03-16 12:26:17  |  tom decock

Hoi, heb je zin om in ons team te komen.
Dit zijn de gegevens

team: de kannibalen
code: 0e91363d53f855

groetjes

Tom

2006-02-10 20:21:24  |  _Steven-O_

ik was eerst!

2006-02-06 11:57:28  |  onsmoeke

zin om bij ons te kome?
ksj parsival (we zijn een beesteploeg )
pass: 7c5cb82a2da9a4

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - May, 24th 2018 | 07:56:31