kastaar

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  bart
Age:  40
Gender: 
Country:  België  
Team: 
Place of living:  brakel
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler: 

Results
Points:  524
Total Ranking:  775
Remaining budget:  144
Yearpoints:  3048 (593/803/632/772/248)
Yearranking:  100
All-time Ranking (Points):  387 (28009)
Last online on:  2018-10-08 17:30:54
Guestbookposts:  0
Forumposts:  1

My Cyclers: Pts: 524

World Championship Team Time Trial001545000045000105
World Championship Time Trial001500035205513000273
World Championship Road Race031000000000031
Paris-Tours0000000000000
Giro di Lombardia11500000000000115
Total1153116545035205558000524

List of honour
2017
Race Place
Spring Classics 50
2017 Overall Year Ranking 552
Tour de France 636
Vuelta a Espana 763
Autumn Classics 1073
Giro d'Italia 1420

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2006-04-13 16:44:18  |  Siorgi

Hey Bart,

Heb je zin om na het voorjaar bij ons team te komen?
We zoeken nog enkele sterke ploegleden voor de grote rondes.
Als je zin hebt laat je maar iets weten!

Succes!

team: Born to WIN
code: 66fbc7be126a2d

2006-03-19 10:10:01  |  Speetjens2

Geen zin om bij mijn team te komen, na de klassiekers.. en de ranking op zijn kop te zetten?

2006-03-16 12:26:17  |  tom decock

Hoi, heb je zin om in ons team te komen.
Dit zijn de gegevens

team: de kannibalen
code: 0e91363d53f855

groetjes

Tom

2006-02-10 20:21:24  |  _Steven-O_

ik was eerst!

2006-02-06 11:57:28  |  onsmoeke

zin om bij ons te kome?
ksj parsival (we zijn een beesteploeg )
pass: 7c5cb82a2da9a4

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 18th 2018 | 00:46:58