jan_s

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Jan
Age:  33
Gender: 
Country:  Espana  
Team:  Statie 05
Place of living:  Halen
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Indurain,Barredo,Contador,Teun

Results
Points:  771
Total Ranking:  105
Remaining budget:  35
Yearpoints:  2195 (507/601/316/407/364)
Yearranking:  1005
All-time Ranking (Points):  267 (30839)
Last online on:  2018-10-15 23:14:29
Guestbookposts:  2
Forumposts:  1

My Cyclers: Pts: 771

World Championship Team Time Trial30001500045150030135
World Championship Time Trial1150015009001327000395
World Championship Road Race800310400000000151
Paris-Tours0000000000000
Giro di Lombardia090000000000090
Total22590311654090058420030771

List of honour
2017
Race Place
Spring Classics 47
Autumn Classics 1002
2017 Overall Year Ranking 1101
Vuelta a Espana 1318
Giro d'Italia 1493
Tour de France 1805

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2006-04-30 17:19:00  |  tom decock

Hoi, heb je zin om in ons team te komen.
Dit zijn de gegevens

team: de kannibalen
code: 0e91363d53f855

groetjes

Tom

2006-02-13 20:52:28  |  Siorgi

Zin om bij een gloednieuw team te komen? Je bent altijd welkom! Ik geef je de teamcode er voor het gemak al bij.
Succes!


team: Born to WIN
code: 66fbc7be126a2d

2006-01-20 14:26:29  |  patrouche

hallo
Zin om je in een team in te schrijven
Bij mij is iedereen welkom.
dit is de code; 60a968bf5b3329

2006-01-17 08:10:18  |  BRUSSELS

Dag jonge man
zin om je bij een team te voegen bij ons ben je welkom. Hier is de code; 3f898fcc1ff315
en misschien zie ik je terug in ons team

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 19th 2018 | 14:58:05