j.verhoest

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Jonas
Age:  25
Gender: 
Country:  België  
Team:  De A-poule
Place of living:  Vichte
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Frank Vandenbroucke

Results
Points:  858
Total Ranking:  69
Remaining budget:  36
Yearpoints:  3260 (583/715/770/791/401)
Yearranking:  54
All-time Ranking (Points):  599 (21162)
Last online on:  2018-01-18 09:04:21
Guestbookposts:  4
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 858

WK Ploegentijdrit454500015001503030180
WK Tijdrijden15000000115055000320
WK Wegrit01003180015003000229
Ronde van Lombardije0000000000000
Paris-Tours000100290000000129
Total19514531180293011507303030858

List of honour
2017
Race Place
Tour de France 174
Spring Classics 589
Giro d'Italia 654

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2014-07-05 07:06:59  |  sjiekken

Simon is genen Adam hé!

2011-05-07 12:15:12  |  timturbo

Kevintje ftw !

2010-05-08 07:53:39  |  j.verhoest

mijn team is dan ook maar
in 1,2,3 toope gesmeten e

2010-05-08 06:37:32  |  Driezie

jammer da valjavec niet
meedoet...

2010-03-25 14:18:12  |  j.verhoest

wereldploeg! maar tis der
nog niet te veel van
gekomen!

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 19th 2018 | 06:53:03