cretskens

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  tommy
Age:  30
Gender: 
Country:  België  
Team:  De B-Poule
Place of living:  vichte
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  wilfried cretskens

Results
Points:  2652
Total Ranking:  1019
Remaining budget:  192
Yearpoints:  2007 (436/627/346/598/0)
Yearranking:  1384
All-time Ranking (Points):  342 (29263)
Last online on:  2018-09-17 15:12:49
Guestbookposts:  6
Forumposts:  5

My Cyclers: Pts: 2652

Malaga (ITT)0040000000004
Marbella - Caminito del Rey004000000000040
Mijas - Alhaurín de la Torre100000000240000124
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara000124000000016
Granada - Roquetas de Mar000000000030030
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor500001200750000137
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón00700000400011
Linares - Almadén00018000500120080
Talavera de la Reina - La Covatilla00242745000000096
Salamanca - Bermillo de Sayago1000020500240000149
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra000205000000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón0000500000005
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona000050000400045
Cistierna - Les Praeres. Nava000120800000000200
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga00070800000000150
Santillana del Mar - Torrelavega000200000000020
Getxo - Balcón de Bizkaia0002005000000070
Ejea de los Caballeros - Lleida40002000024000084
Lleida - Andorra. Naturlandia001895300000000143
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 0024707512000000181
Alcorcón - Madrid1000020000400000160
2005250029515000000882
Total410016910326417702374523002652

List of honour
2017
Race Place
Tour de France 283
Autumn Classics 622
2017 Overall Year Ranking 635
Vuelta a Espana 818
Spring Classics 821
Giro d'Italia 1664

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2015-08-01 14:39:36  |  Johnnieke

Jaja winnaar tour! Goed
gedaan!

2015-07-26 16:47:26  |  Nescor

Gefeliciteerd!

2014-03-01 04:46:21  |  sjiekken

The Great Old is back!

2013-09-20 18:59:13  |  Steelande

Cretsieboy, al 5 jaar
geen berichtje gekregen.
Bij deze, een hart onder
de riem!

2008-09-25 13:27:15  |  cretskens

tja ie stond ip
cyclingstartlists

mja kan zijn ze. bummer

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 12:56:27