altha003

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Thijs
Age:  43
Gender: 
Country:  Nederland  
Team:  DE KENNERS
Place of living:  Oldenzaal
Language:  Nederlands
Homepage:  www.dekenner.nl
Favorite Cycler:  Michael Matthews

Results
Points:  2520
Total Ranking:  1102
Remaining budget:  4
Yearpoints:  2073 (527/563/415/568/0)
Yearranking:  1027
All-time Ranking (Points):  68 (36563)
Last online on:  2018-08-31 21:19:35
Guestbookposts:  0
Forumposts:  3

My Cyclers: Pts: 2520

Malaga (ITT)0004000000004
Marbella - Caminito del Rey0004000300000070
Mijas - Alhaurín de la Torre100000000075000175
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara0000124000001834
Granada - Roquetas de Mar0000000000000
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor5000001200000062
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón0007000000007
Linares - Almadén0000180003000048
Talavera de la Reina - La Covatilla000242745400000100
Salamanca - Bermillo de Sayago1000002050050000175
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra000020500000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón0000050000005
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona0000050000005
Cistierna - Les Praeres. Nava040012080000000204
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga00007080000000150
Santillana del Mar - Torrelavega000020000000020
Getxo - Balcón de Bizkaia000020000000020
Ejea de los Caballeros - Lleida4000020000700067
Lleida - Andorra. Naturlandia000189530000000143
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 000247075000000169
Alcorcón - Madrid1000002000050000170
200052500295000000867
Total41040169103264134021200182520

WielerpronoPlus Gebruiker Comments on selection:

Ambition: 1111 th place.
Comments:

List of honour
2017
Race Place
2017 Overall Year Ranking 55
Tour de France 70
Giro d'Italia 215
Spring Classics 269
Autumn Classics 285
Vuelta a Espana 816

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/2   >

2006-01-20 14:10:34  |  patrouche

hallo
Zin om je in een team in te schrijven
Bij mij is iedereen welkom.
dit is de code; 60a968bf5b3329

2006-01-17 08:35:24  |  BRUSSELS

Dag jonge man
zin om je bij een team te voegen bij ons ben je welkom. Hier is de code; 3f898fcc1ff315
en misschien zie ik je terug in ons team

2005-08-31 19:03:57  |  ralph

hey mede oldenzaal'er en mede top tien'er.

succes verder

groeten ralph

2005-08-27 20:18:15  |  BRUSSELS

Hoy Thijs


Ons team is een internationaal team en is nog steeds op zoek naar enkele personen.
je bent steeds welkom.

hier mijn teamnaam en mijn code

team: ANDERLECHT
code: 3f898fcc1ff315

2005-08-25 11:14:04  |  tom decock

Hoi, heb je zin om in ons team te komen.
Dit zijn de gegevens

team: de kannibalen
code: 0e91363d53f855

groetjes

Tom

    1/2   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 20:18:24