Van den Be

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Bert
Age:  41
Gender: 
Country:  België  
Team:  megaspike.be
Place of living:  Buggenhout
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Gilbert

Results
Points:  546
Total Ranking:  718
Remaining budget:  13
Yearpoints:  2669 (732/796/300/583/258)
Yearranking:  436
All-time Ranking (Points):  338 (29294)
Last online on:  2018-09-30 18:55:02
Guestbookposts:  2
Forumposts:  12

My Cyclers: Pts: 546

World Championship Team Time Trial00015030000030075
World Championship Time Trial7000150000055000275
World Championship Road Race0031065000000096
Paris-Tours00000100000000100
Giro di Lombardia0000000000000
Total700311656513000550300546

WielerpronoPlus Gebruiker Comments on selection:

Ambition: th place.
Comments:

List of honour
2017
Race Place
Autumn Classics 448
Spring Classics 592
2017 Overall Year Ranking 771
Vuelta a Espana 1079
Giro d'Italia 1098
Tour de France 1227

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2014-07-05 18:04:32  |  Van den Be

Onzen ouwen pakt nog eens
punten ;-) En Froome pakt
punten in een massaspurt
;-))

2011-04-29 06:56:39  |  Groopy

echt h├ę

2010-05-08 16:42:42  |  sanderitis

kheb er her al spijt van
dat ik de cadel niet heb.
begrijp niet dat gij dan
nog aan zo een ploegske
komt.

2008-07-30 09:49:44  |  Groopy

905 punten erbij voor uw
jaartotaal

Ni eerlijk

2008-07-12 19:36:58  |  Groopy

Ik ben gewoon medelevend
met u. Daarmee da ik nu
wa minder loop, om u
nadien nog een kans te
geven he !

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - October, 19th 2018 | 14:57:26