Timmeken

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Tim
Age:  29
Gender: 
Country:  België  
Team:  HattrickBelgium
Place of living:  Borchtlombeek
Language:  Nederlands
Homepage:  http://timvanderheyden.wordpress.com/
Favorite Cycler:  Peter Sagan

Results
Points:  1225
Total Ranking:  300
Remaining budget:  16
Yearpoints:  0 (0/0/0/0/0)
Yearranking:  612
All-time Ranking (Points):  349 (29086)
Last online on:  2019-04-21 17:29:40
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 1225

Omloop Het Nieuwsblad751836050030000137
Kuurne-Brussel-Kuurne0000000000000
Strade Bianche2900058000000087
Milan-San Remo000045000000045
E3 Harelbeke58900750000000142
Gent-Wevelgem000000450000045
Dwars door Vlaanderen000000850000085
Ronde van Vlaanderen1600050700001150206
Scheldeprijs0000000050005
Paris-Roubaix1015007000000000230
Brabantse Pijl000000850000085
Amstel Gold Race50000015000000155
La Fleche Wallonne0030000000003
Liège-Bastogne-Liège0000000000000
Total1931773970188043535011501225

WielerpronoPlus Gebruiker Comments on selection:

Ambition: 750 th place.
Comments:

List of honour
2018
Race Place
Autumn Classics 22
Tour de France 72
Vuelta a EspaƱa 444
2018 Overall Year Ranking 612
Spring Classics 647

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2008-05-10 08:45:13  |  bertdc

Als je zin hebt om terug
in onze ploeg te komen,
ben je meer dan welkom.
Maar aangezien je geen
team had ingevoerd, heb
ik je even verwijderd. Ik
hoop dat je dit
begrijpt.

Bert

2005-06-25 21:56:40  |  tom decock

hoi, heb je zin om ons team te versterken, dit zijn de gegevens.

team: de kannibalen
code: 0e91363d53f855

groetjes

tom

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - April, 25th 2019 | 21:51:13