Ordinaad

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Dania
Age:  42
Gender: 
Country:  Nederland  
Team:  Ordina02
Place of living:  Zaandam
Language:  nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  L. Armstrong

Results
Points:  937
Total Ranking:  21
Remaining budget:  47
Yearpoints:  2617 (542/601/653/383/438)
Yearranking:  664
All-time Ranking (Points):  192 (30728)
Last online on:  2017-09-15 11:37:37
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 937

WK Ploegentijdrit4545300015150003015195
WK Tijdrijden1500270204501150000357
WK Wegrit0100080001500000195
Ronde van Lombardije000009000000090
Paris-Tours00010000000000100
Total195145571802015030115003015937

List of honour
2017
Race Place
Tour de France 616
Spring Classics 856
Giro d'Italia 1311

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2005-06-10 16:36:59  |  brekke

Lo , als je een team zoekt
TEAM LOOM
105eaaec78a867

vanaf nu krijg je er een prachtige en lome avater bovenop

2005-06-10 15:28:25  |  Yannis

hoi, indien je nog geen teamkeuze hebt gemaakt, mag je je gerust aansluiten bij 'HEL VAN OHL' . OHL is een voetbalclub, maar er hoeven niet alleen OHL-fans in ons team te zitten, versterkingen van buitenaf zijn zeker welkom!!! misschien tot binnenkort in onze ploeg.
teamcode: 4553b01229cc45

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 18th 2018 | 11:07:29