Ordinaad

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Remco
Age:  39
Gender: 
Country:  Nederland  
Team:  Ordina02
Place of living:  Assendelft
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Fernando Escartín

Results
Points:  2937
Total Ranking:  761
Remaining budget:  7
Yearpoints:  1961 (710/589/0/662/0)
Yearranking:  300
All-time Ranking (Points):  187 (33345)
Last online on:  2018-09-16 22:46:49
Guestbookposts:  0
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 2937

Malaga (ITT)0400000000004
Marbella - Caminito del Rey04000018003000088
Mijas - Alhaurín de la Torre0000000000247599
Vélez-Málaga - Alfacar. Sierra de la Alfaguara001240700000023
Granada - Roquetas de Mar0000000000000
Huércal-Overa - San Javier. Mar Menor0001200000075087
Puerto Lumbreras - Pozo Alcón0700000000007
Linares - Almadén001800040005030102
Talavera de la Reina - La Covatilla024274500004000100
Salamanca - Bermillo de Sayago00205000000245099
Mombuey - Ribeira Sacra. Luintra002050000000025
Mondoñedo - Faro de Estaca de Bares. Mañón0005000000005
Candás. Carreño - Valle de Sabero. La Camperona0005000000005
Cistierna - Les Praeres. Nava0012080002400000224
Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga007080073000000187
Santillana del Mar - Torrelavega0020000400000060
Getxo - Balcón de Bizkaia0020050001000000170
Ejea de los Caballeros - Lleida0020000000024751
Lleida - Andorra. Naturlandia0189530005000000193
Andorra. Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina. Santuario de Canolich 02470751201800000199
Alcorcón - Madrid002000000004050110
0525002951533200004001099
Total0169103264177653661003442372122937

List of honour
2017
Race Place
Autumn Classics 21
Tour de France 616
2017 Overall Year Ranking 664
Spring Classics 856
Giro d'Italia 1311
Vuelta a Espana 1454

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2005-06-10 16:36:59  |  brekke

Lo , als je een team zoekt
TEAM LOOM
105eaaec78a867

vanaf nu krijg je er een prachtige en lome avater bovenop

2005-06-10 15:28:25  |  Yannis

hoi, indien je nog geen teamkeuze hebt gemaakt, mag je je gerust aansluiten bij 'HEL VAN OHL' . OHL is een voetbalclub, maar er hoeven niet alleen OHL-fans in ons team te zitten, versterkingen van buitenaf zijn zeker welkom!!! misschien tot binnenkort in onze ploeg.
teamcode: 4553b01229cc45

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - September, 19th 2018 | 21:02:30