Metjew

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Mathieu
Age:  34
Gender: 
Country:  België  
Team:  White star
Place of living:  Kortrijk
Language:  Nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Nairito & Il Squalo

Results
Points:  905
Total Ranking:  29
Remaining budget:  67
Yearpoints:  3165 (810/587/796/549/423)
Yearranking:  87
All-time Ranking (Points):  306 (27883)
Last online on:  2017-10-09 12:23:05
Guestbookposts:  31
Forumposts:  12

My Cyclers: Pts: 905

WK Ploegentijdrit4545453001501503000225
WK Tijdrijden1500352700115550000382
WK Wegrit0100008015030000198
Ronde van Lombardije0000000000000
Paris-Tours00001000000000100
Total1951458057180301157303000905

List of honour
2017
Race Place
Spring Classics 39
Tour de France 121
Giro d'Italia 1376

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/3   >

2014-03-02 11:07:54  |  ygheysen

Schone ploeg!

2011-08-28 15:05:44  |  Nils Vanan

Haasje over blijkbaar na
iedere rit.

2011-03-28 05:10:01  |  ygheysen

Vierde klasse? Dacht dat
je in derde zat. Binnen
10 jaar misschien eerste
klasse bij de grote
jongens :-)

2009-05-29 17:51:30  |  ygheysen

Dat gaat 2-0 worden

2007-06-04 12:01:21  |  C@TSE

en iedere renner van zijn
team haalt punten, mooi
zo

    1/3   >

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 19th 2018 | 06:52:25