Agrippa

Spring Classics | Giro d'Italia | Tour de France | |

Profile
Name:  Thomas
Age:  27
Gender: 
Country:  België  
Team:  Rubicon
Place of living:  Hamme
Language:  nederlands
Homepage: 
Favorite Cycler:  Greg Van Avermaet

Results
Points:  856
Total Ranking:  71
Remaining budget:  6
Yearpoints:  2682 (523/681/579/499/400)
Yearranking:  570
All-time Ranking (Points):  1785 (2985)
Last online on:  2018-01-12 13:38:26
Guestbookposts:  1
Forumposts:  0

My Cyclers: Pts: 856

   
WK Ploegentijdrit4545030001500135
WK Tijdrijden15000270001150292
WK Wegrit01001900801500214
Ronde van Lombardije00115000000115
Paris-Tours00000100000100
Total195145134570180301150856

List of honour
2017
Race Place
Giro d'Italia 845
Tour de France 943
Spring Classics 992

Complete list of honour


USER MENU
. log in
. register


MESSAGE BOX
    1/1    

2016-02-28 05:58:47  |  Agrippa

Versleten? Hij is jonger
dan Gilbert, Boonen,
Cancellara en Gerrans
:-). Ge hebt precies wel
al een vruchtbare omloop
gehad. Ik had het
gezegd, Het gaat de Greg
zijn voorjaar worden hé

2016-02-27 08:33:22  |  efrim

Yo Thomas welkom bij
Wielerprono. Onze ploeg
is Rubicon, we gaan je
pas kunnen toevoegen na
de wedstrijden blijkbaar,
maar the game is on é!
Kreuziger tsssss die is
versleten (of zijn doping
is niet meer actueel ;-))

    1/1    

© 2003 - 2016 Wielerprono.be - disclaimer / contact - January, 18th 2018 | 11:07:39